Black Swat / Bir VHS Grup Kuruluşudur.

HAKKIMIZDA

VHS İNŞAAT DERİ ÜRÜNLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ. asker ve iş güvenliği alanında, teknik ayakkabı başta olmak üzere ürünlerin dünya standartlarında üretimini yapan bir Türk firmasıdır. Ürünlerini BLACK SWAT markasıyla satışa sunan VHS LTD.ŞTİ, iş güvenliği ayakkabıları sektöründe, Türkiye’deki pazar lideri konumunun yanı sıra, 1970 yılında , İTALYA’ da , poliüretan (PU) enjeksiyon sistemi ile üretim yapan ilk marka olan BLACK SWAT , 1980 yılından beri askeri ayakkabı üretmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ile kuruluşundan itibaren kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelen BLACK SWAT rahat, sağlam ve sağlıklı ürünleri müşterilerine en kısa sürede ulaştırmayı amaç edinmektedir. VHS firması BLACK SWAT 2017 yılında satın alarak Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük teknik bot üreticisi ve asker/polis botları ve ayakkabısı alanlarında, Türkiye’nin en büyük ihracatçısı konumundadır.

Misyomuz 

İnsan sağlığı temelinde bot alanında kaliteli hizmet vererek farklılıklar yaratmak ve kullanıcılara yenilikler sunmaktadır. Bu misyonu gerçekleştirmek için tüm dünyada uygulanan yeni teknolojileri bünyesine katarak sürekli gelişme gayreti içerisinde olan BLACK SWAT , modern teknoloji ile donatılmış makine parkuru ve yılda 3.000.000 çift üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üreticisi konumuna gelmiş ve kendi alanında Türkiye’nin en büyük ihracatçılarından birine sahip olmuştur. Türkiye’de TSK’nın ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tedarikçisi konumundadır.

BLACK SWAT ; EN ISO 20344/20345/20347, ISO 9001, ISO14001 VE OHSAS 18001 gibi uluslar arası standartlara sahip belgeli üretim ile kullanıcıların isteklerini memnuniyet ve güven açısından hep ön planda tutmaktadır. ASKERİ BOT alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan ve 45 yıldır aynı heyecan ve istek ile sizlere kaliteli hizmet veren BLACK SWAT , bundan sonra da sizlerin desteği ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecektir.

VHS Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Yapıştırma tabanlı askeri botlar giyen Türk askerine enjeksiyon tabanlı askeri botlar, kösele ayakkabı giyen Türk polisine ise poliüretan tabanlı hafif, kaymaz spor ve klasik görünümlü ayakkabı ve botlar sunan ve iş güvenlik ayakkabısında EN ISO 20345-47 standartlarında üretim yapan ilk firmadır.

Fabrikamız

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller blackswat.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019