Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörümüzde kalite ve güvenilir marka olarak tercih edilmek, teknoloji ve gelişmeleri takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yasalara ve sektörüyle ilgili standartlara uyan, uzman personeli ile en iyi üretimi gerçekleştiren, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilen, sürekli iyileştirmeyi hedefleyen, bir firma olmak kalite politikamızdır.

 Bize sık sık VHS nasıl bu hale geldi diye soruluyor  ve benim cevabım hep aynı - devamlı meraklılık ve yeni bir şey yaratma arzusu içinde çalışmaktayız. Biz de üzerimizde taşıdığımız geleneği geliştirmek arzusu ile çalışmaktayız. Sonuçta, bu şirket 3 kuşaktan beri aynı aile içinde devam ettirilmiştir! Biz 3 kuşaktan beri ve hala burada olduğumuzun için, işin çok net bir kanıtı olduğunu söyleyebiliriz, çalışma ve güvenlik  her zaman uygun meslek ayakkabısı bizim meraklılık ve bir şey yaratma arzumuzun bir sonucudur.

  VHS yenilikçi bir şirket, biz kendi araştırmamızla neredeyse bu sektörde eşsisizdir. Türkiye'deki araştırma, geliştirme ve üretimi yürütmek için bizim seçilmemiz çok doğru bir seçim oldu. İhtiyacımız deneyim ve bilgiden geliyor. Ayrıca, sanayi, sağlık ve güvenlik için uzun yıllar Türkiye pazarı bizim ve ürünlerimize yüksek ilgi ve alaka gösterilmektedir. Bu bizi ve hatta kaliteyi daha da yükseltir.

Hakkımızda